Witamy w ANACCO Advisors and Trainers – Zapraszamy do Współpracy

30-867 Kraków

Jana Kurczaba 17/43

8:30 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

Testimonials

4 maja, 2018
MULTIMEDIA POLSKA SA

“Nasza opinia na temat wiedzy konsultanta, jakości pracy oraz organizacji jest bardzo wysoka. Przedmiot został zrealizowany w sposób profesjonalny, zrealizowano wszystkie cele, zachowując wysoki poziom merytoryczny. Na uwagę zasługuje również wysoka aktywność w działaniu oraz zdolność komunikowania się i budowania relacji”  

Czytaj więcej
4 sierpnia, 2016
REAL, SP. Z O.O. i SPÓŁKA, SPÓŁKA KOMANDYTOWA

“Projekt został zrealizowany w sposób w pełni  profesjonalny z uwzględnieniem potrzeb firmy Real i z proponowaniem odpowiednich rozwiązań. Warto podkreślić bardzo dobre przygotowanie merytoryczne  zespołu konsultantów”  

Czytaj więcej
4 sierpnia, 2016
ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA

“Dzięki świetnej współpracy i udało się wypracować bardzo dobrze dopasowany do specyfiki i potrzeb pracowników naszej firmy, projekt nowoczesnego i unikalnego na rynku systemu premiowego,  opartego na banku premii”  

Czytaj więcej
4 sierpnia, 2016
GOODYEAR DUNLOP TIRES POLSKA

Projekt szkoleniowy został zrealizowany profesjonalnie i bardzo wysoko oceniony  …. możemy rekomendować  trenera  jako solidnego  i kompetentnego partnera.”  

Czytaj więcej
4 sierpnia, 2016
IBM BTO BUSINES CONSULTING SERVICES SP. Z O.O

“Trener  jest godnym polecenia partnerem, z którym zamierzamy współpracować przy realizacji następnych przedsięwzięć i szkoleń…Uczestnicy szkolenia wysoko ocenili kwalifikacje i zaangażowanie trenera …”

Czytaj więcej
4 sierpnia, 2016
KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW

“Pragnę serdecznie podziękować Panu Sebastianowi Trzaska za wkład w tworzenie metody sporządzania opisów i wartościowania stanowisk  w służbie cywilnej, opracowanej  w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów”  

Czytaj więcej