Witamy w ANACCO Advisors and Trainers – Zapraszamy do Współpracy

30-867 Kraków

Jana Kurczaba 17/43

8:30 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

Coaching Menedżerski – Szkolenia

Czym jest  coaching?

Często nasi Klienci zastanawiają się czy proces coachingu to właściwy produkt dla nich. Przecież coaching  to nie szkolenie ani usługa  doradcza i nie ma zaplanowanego  wymiernego w cyfrach efektu.   A może ma ?   Coaching to proces, w którym coach  pomaga przeprowadzić  Klienta przez jego proces myślenia, poszerzenie horyzontu myślenia, ustalania celów, budowania motywacji, poszukiwania rozwiązań, zasobów, itd.  Coach poprzez  odpowiednie metody, pytania, wizualizacje pomaga spojrzeć na samego siebie, uzyskać zdystansowaną ocenę otoczenia, zbudować plany  rozwoju

Korzyści z uczestnictwa

 • Praca z osobą o dystansie emocjonalnym do tematu
 • Profesjonalista z zakresu psychologii
 • Ekspert w zadawaniu pytań otwierających myślenie
 • Osoba wyposażona w narzędzia wizualizacji
 • Proces planowania, tworzenia perspektyw
 • Ekspert w budowaniu zaangażowania i motywacji
motywacja

Coaching w planowaniu  i tworzeniu strategii

Proces planowania a tym bardziej planowania strategicznego  to działania wymagające dużej wiedzy, współpracy ekspertów poszczególnych obszarów firmy. Działania zazwyczaj analityczne, finansowe, rzeczowe.
Coaching daje nam platformę współpracy i tworzenia synergii zespołowej  najwyższej  kadry  zarządzającej.  Wspólne definiowanie wartości, celów, współpracy, tolerancji, otwartości, podejścia kreatywnego, wychodzenia ze strefy  komfortu, odwagi w zarządzaniu, zaufania, itp.

coaching menedżerski anacco

 

Coaching  jako element  usług  doradczych

Każdy  projekt doradczy (strategia, zarzadzanie przez cele,  systemy motywacji płacowej, systemy rozwoju osobistego, itp.) to ogromna odpowiedzialność  osób zamawiających jak  i nas  jako wykonawców.  Coaching pomaga nam w określeniu i właściwym zdefiniowaniu celów oraz sposobów realizacji projektów

 • Executive coaching
 • Coaching menedżerski
 • Coaching grupowy

Coaching jest elementem rozpoczynającym projekt , wspomagającym go w trakcie jego realizacji i na długo  po zakończeniu projektu daje platformę efektywnego  wdrożenia dla wielu menedżerów.

 

Coaching w procesach  szkoleniowych

Coaching pojawia nam się najczęściej  po szkoleniach, po sesjach follow up –  jest indywidulną lub grupową formą  pracy nad danym zachowaniem, kompetencją.  Inną  formą jest coaching po szkoleniach twardych – technicznych. Coaching ma charakter  pracy nad celami i ich realizacją. Również doskonały  element w analizach pracy zespołowej nad efektywnością pracy danego zespołu, analizą poziomu realizacji celów.

Coaching indywidulny

To  oferta dla każdego wg jego  indywidulnych  potrzeb.

 • rozwój  osobisty, poszukiwanie inspiracji osobistych, zawodowych, biznesowych,
 • efektywne wchodzenie i przechodzenie zmian organizacyjnych, osobistych,
 • analiza własnej strefy  komfortu, potrzeb – odczuwania motywacji, zadowolenia, szczęścia
 • coaching relacji, coaching liderów,
 • coaching  kariery, rozwoju zawodowego, realizacji planów, itp.

Nasza  oferta jest kierowana głównie do specjalistów  i menedżerów – każdy  proces coachingu może być wspierany  mentoringiem ( wysokiej klasy wiedzą fachową w obszarach zarządzania i motywacji)

Zamów sesje coachingowe

Skontaktuj się z nami i uzgodnij szczegóły realizacji

 

,,Niemożliwe to tylko wielkie słowo, rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesywać siłę, by ją zmienić”

Muhammad Ali

motywacja

+ 48 515 803 244  Zadzwoń do nas już teraz

Napisz do nas